Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Malaj - M’zu Policija Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shum dallavere çikë m'ë bëre ti
Ti dojshe pare une dashuri
E theva kerrin nervat m’i prishe sherri m’ka nxanë
Hajde hajde moj holeqre djall paske kan
Hajde hajde hajde tan pasurin moj po ma shkatrron

M’zu policija, sikur mafija,
Sebet u bane m’than allkapone
Shkuan eurot per dy-tri dit
Per ty dhe shpin moj dojsha me shitë

Me motora mercedesa bmw kabrioleta
I kam pas i kam pas i kam shkatrru
Edhe femra kullerica, lapercica, frajerica
Sikur ti i kam kalu


Ky tekst u dërgua nga KslindoreEli Malaj
Publikimi: 17/10/2023


Eli Malaj - M’zu Policija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M’zu Policija".
3. Video është e këngës "M’zu Policija", por nuk këndohet nga Eli Malaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eli Malaj:


Komente 0