Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eli Qorri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
BIOGRAFIA: Eli Qorri është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo është nga Drenasi dhe po mahnit të gjithë me zërin e saj. Eli ka shumë ambicje të mëdha për të ardhmen. Ajo ka marrë pjesë në disa festivale dhe rrëmbeu çmimin e tretë në festivalin ‘Kosova Fest’. Elit i pëlqejnë zhanri ‘rnb’, por edhe ‘rep’. Në rrjetin e saj social ‘Instagram’, Eli ka postuar disa këngë të reperit Eminem dhe Busta Rhymes dhe ajo i këndon me të njëjtën shpejtësi si ta. Në Korrik 2015, Eli merr pjesë në Kosova Fest 2015 me ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Klara Doçi

Brikey

Ardita Begu

Dorisa Pacolli

Keisi

Rigersa Zefi

Arselinda Sheqeri

Onika

Valëza Zogaj

Keisi Medini

Tags: Eli Qorri


Komente mbi këtë artist