Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Eli Tufa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Eli Tufa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 23 Mars 2016, Eli Tufa publikon videoklipin "Zemer Ti Me Duaj". Më datë 23 Mars 2017, Eli Tufa publikon videoklipin "Mos Ki Problem". Më datë 23 Maj 2019, Eli Tufa publikon videoklipin "Shijaks Me Tabon". Më datë 28 Tetor 2019, Eli Tufa publikon videoklipin "Shum Gjynahe Ke Me La"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fitore Berisha

Genta Syla

Nevrije Demolli

Ganja

Mirjeta Tershana

Valmira Berisha

Alesia

Erlinda Balaj

Adelina Kryeziu

Valbona Zyberi

Tags: Eli Tufa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet