Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elia - E Boj Une Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  27

Po don me kall
jo s'ke val
po bon si une ej ooo
I feel so hot
po lodhesh kot
ti nuk je une ooooo
Ti bone me mir ej
e kape beat-in
ti bone me mir
aaa
ti bone me mir
e e kape ritmin
ti bone me mir
nananana!

Reff:(2x)
Po vin e ikin e spo din
se un jam me e mira
e boj un beat-in super Hit
e din Elia esht me e mira

Po don me kall
jo s'ke val
po bon si une ej ooo
I feel so hot
po lodhesh kot
ti nuk je une ooooo
Ti bone me mir ej
e kape beat-in
ti bone me mir
aaa
ti bone me mir
e e kape ritmin
ti bone me mir
nananana!

Reff:(2x)
Po vin e ikin e se din
se un jam me e mira
e boj un beat-in super Hit
e din Elia esht me e mira

Reff:(2x)
Po vin e ikin e se din
se un jam me e mira
e boj un beat-in super Hit
e din Elia esht me e mira


Ky tekst u dërgua nga  saramkElia
Renditja: Top 200
Publikimi: 17/11/2011
Festivali: Kënga Magjike 2011


Elia - E Boj Une
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Boj Une".
3. Video është e këngës "E Boj Une", por nuk këndohet nga Elia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elia:


Komente 0