Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elia - Sikur Edhe Një Herë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13Gjithçka kaloi...
dhe unë qëndroj atje ku isha dje
Përmbysur në kujtime
në shpresat qe ti le...

Më kujtohen fjalët...
Ti je bota për mua
Më shfaqen shpesh momente
që ne të dy kaluam

Si mund te largohesh...
Të kthesh në një kujtim,
të gjithë dashurinë tonë
ta kthesh në një mallkim.

Sikur edhe një herë
ta rikthenim kohën pas
Sikur edhe një herë
të jemi sërish bashk

Say you love me...
Say you love me...
Say you love me...

Say you love me...
Say you love me...
Say say you love me...

Gjithçka kaloi...
dhe unë qëndroj atje ku isha dje
Përmbysur në kujtime
në shpresat qe ti le...

Më kujtohen fjalët...
Ti je bota për mua
Më shfaqen shpesh momente
që ne të dy kaluam

Si mund te largohesh...
Të kthesh në një kujtim,
të gjithë dashurinë tonë
ta kthesh në një mallkim.

Sikur edhe një herë
ta rikthenim kohën pas
Sikur edhe një herë
të jemi sërish bashkë

Si mund te largohesh...
Të kthesh në një kujtim,
të gjithë dashurinë tonë
ta kthesh në një mallkim.

Sikur edhe një herë
ta rikthenim kohën pas
Sikur edhe një herë
të jemi sërish bashkë.


Ky tekst u dërgua nga  AnnonimElia
Publikimi: 29/04/2012


Elia - Sikur Edhe Një Herë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sikur Edhe Një Herë".
3. Video është e këngës "Sikur Edhe Një Herë", por nuk këndohet nga Elia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Elia:


Komente 1