Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elida Bardhi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Elida Bardhi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Maj 2009, Elida Bardhi merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Zgjohu". Më datë 30 Shtator 2012, Elida Bardhi publikon videoklipin "Me Mu", në bashkëpunim me Soni I Vogel. Muzika e këngës u punua nga Alban Arifi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Alban Arifi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bardha Dernogllava

Elfete Sherifi

Marjana Hila

Hava Bytyqi

Mimoza Staka

Arjeta Sejdiu

Shkurte Mustafa

Hanumshahe Morina

Tereza Pecani

Adriana Asllani

Tags: Elida Bardhi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet