A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Elida Korreshi - Vitori Tu Befte Nena


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/05/2019

2019-05-25T16:35:11

Song from the album:

"U Ngrita Me Nate"Sorry, this song lyrics is not yet available "Vitori Tu Befte Nena" sung by Elida Korreshi.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Vitori Tu Befte Nena".
The music video from Elida Korreshi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Laver Bariu. We wish that's the lyrics you are looking for:

Vitori, Vitori t’u bëftë nëna dhe moj
aman Vi’ moj Vitori
eh Vitori t’u bëftë nëna dhe moj
e haj të dalim
haj të dalim nga bolëna dhe moj
haj të dalim nga bolëna dhe moj

Një shami, një shami
me moll-ë të ëmbla dhe moj
aman një moj një shami
e një shami me moll-ë t’ëmbla dhe moj
e ti hash me kë ti do zemra dhe moj
e ti hash me kë ti do zemra dhe moj

Vitori, Vitori t’u bëftë nëna dhe moj
aman pri’ moj primi leshrat
e primi leshrat alla frënga dhe moj
e Vitori, Vitori t’u bëftë nëna dhe moj
aman vi’ moj vishi rrobat
e vishi rroba alla frënga dhe moj


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019