Elida Kryeziu

Elida Kryeziu: Shumë Dhurata Për Datëlindje

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[25-10-2012]
Sapo ka mbushur 31 vjet dhe këtë ditë Elida Kryeziu e festoi me njerëzit më të dashur të saj. Ndonëse nuk munguan as dhuratat e shumta që i mori nga familja e gjerë. Ndërkaq dhurata më e mirë i erdhi nga bashkëshorti që ishte një unazë me gur të kuq Sfarovski.

"Këtë ditëlindje e kam festuar me njerëzit më të mirë të jetës sime. Dhurata më e çmuar erdhi nga bashkëshorti i cili më befasoi për ngjyrën e unazës, sepse e dua shumë ngjyrën e kuqe", ka thënë ajo.
 (zeri)

Elida Kryeziu: Shumë Dhurata Për Datëlindje


Komente 0