Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Elida Kryeziu - Fikni Dritat  (Feat. Toni)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Nota Fest 2010

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Toni

01/07/2007

2007-07-01T09:37:14+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fikni Dritat" kënduar nga Elida Kryeziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Beli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

fikni drita me shupak hajde
te kendojm po martohet sot
shiptari me ket shpin ton
fikniat dritat me shuplak hajde
te kendojm po martohet sot
shiptari me ket shpien tonMë Shumë Këngë Nga Elida Kryeziu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet