Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Elida Kryeziu - S'jam Debore


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/06/2003

2003-06-01T00:00:00

Muzika & Orkestrimi:

Alfred Kaçinari

Pjesëmarrëse në

PoliFest 2003Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'jam Debore" kënduar nga Elida Kryeziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Elida Kryeziu: