Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Elida Shehu & Telemak Papapano - Per Jeten Tone Te Re  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/1980

1980-11-30T23:00:00+00:00

Muzika:

Vladimir Kotani

Teksti:

Valdete Antoni

Pjesëmarrëse në

Festivali I 19-Të Në RtshKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Jeten Tone Te Re" kënduar nga Elida Shehu & Telemak Papapano.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Elida Shehu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet