Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elida Shehu - Syri Yt Gjithë Dritë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Festivali i 20-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

01/12/1981

1981-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Syri Yt Gjithë Dritë" kënduar nga Elida Shehu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Elida Shehu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Elida Shehu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet