A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Elidon is a instrumentist of Dance music. Më datë 15 Shtator 2018, Elidon publikon videoklipin "Darabuka Exotic"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dj Manco

Alessandro

Dj Jajki

Dj Flame

Dj Jojo

Dj Meti

Mario Gjini

Dion Dragusha

Ludo

Jens


Tags: Elidon

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018