Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elidon Çelaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Elidon Çelaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Më datë 22 Tetor 2013, Elidon Çelaj publikon videoklipin "Krisi Topi". Në Janar 2016, Elidon Çelaj merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "Rash N'dashni"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hajro Pepa

Skender Cela

Gëzim Salaj

Gazmend Fazliu

Zeqir Kryeziu

Ben Goxhaj

Arben Mjetaj

Pjerin Gjondrekaj

Skender Xhafa

Ardjan Jaku

Tags: Elidon Çelaj, Elidon Celaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet