Elina Duni

Elina Duni, E Qeshur Para Posterit Të Saj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[22-12-2012]
Ka performuar për dy ditë radhazi për publikun e kryeqytetit dhe këngëtarja, Elina Duni duket mjaft e kënaqur përpara Teatrit të Operas dhe Baletit.

Ajo është fotografuar përpara posterit të saj dhe mesa duket ndihet krenare, që u shfaq përpara publikut shqiptar.

Në një status në Facebook, Duni i ka falënderuar të gjithë ata që dëgjuan muzikën e saj, ndonëse në ambientet e TOB bënte vërtet ftohtë.
 (Shqiptarja)

Elina Duni, E Qeshur Para Posterit Të Saj


Komente 0