Më mbaj mend (për 1 muaj)


Elina Duni, E Qeshur Para Posterit Të Saj


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
[22-12-2012]
Ka performuar për dy ditë radhazi për publikun e kryeqytetit dhe këngëtarja, Elina Duni duket mjaft e kënaqur përpara Teatrit të Operas dhe Baletit.

Ajo është fotografuar përpara posterit të saj dhe mesa duket ndihet krenare, që u shfaq përpara publikut shqiptar.

Në një status në Facebook, Duni i ka falënderuar të gjithë ata që dëgjuan muzikën e saj, ndonëse në ambientet e TOB bënte vërtet ftohtë.
 (Shqiptarja)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet