Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elina Duni - Ha Bu Ander Sevdaluk Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tell me my beauty
what will be our end?
These waters will flow and raise the seas.
Oh river, black river, you’ve embraced us on all sides.
This rare love will take our lives.

The water flows, full with pebbles.
My eyes are filled with tears.
What shall I do with this strange head ?
Will I go abroad with this love in my heart ?

Oh, Black Sea, you’ve embraced us on all sides.
This rare love will take our lives.
Elina Duni
Publikimi: 10/02/2010


Elina Duni - Ha Bu Ander Sevdaluk
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ha Bu Ander Sevdaluk".
3. Video është e këngës "Ha Bu Ander Sevdaluk", por nuk këndohet nga Elina Duni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elina Duni:


Komente 0