Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elina Duni - Yiati Den M'agapas Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


With wine I forget the pain that you bring
When you say you don’t care about me
Ah, why don’t you love me ?

Ah, you tyrannize me, tell me that you do love me
Don’t you feel sorry, doesn’t it hurt ?

I grieve when I think about you
That’s why I want to see you again
You are my soul on a canvas
Every night I dream of youPublikimi: 01/12/2008


Elina Duni - Yiati Den M'agapas
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Yiati Den M'agapas".
3. Video është e këngës "Yiati Den M'agapas", por nuk këndohet nga Elina Duni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elina Duni:


Komente 0