Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Elina Duni - Solitary Moon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Solitary Moon".
3. Video është e këngës "Solitary Moon", por nuk këndohet nga Elina Duni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Elina Duni - Solitary Moon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Baresha"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00When the night is wrapped around us
Then the dawn might come to soon
When the only light that’s found us
Is the solitary moon

When the songbird in the willow
Sings a soft and soulful tune
Once again you share my pillow
Making love to me, tenderly
Here, as we share
The silent moon

As it slowly sails above us
In it’s solitary flight
Seems the moon must surely love us
As it bathes us in it’s light

Say that we can spent the day here
Through a sunlit afternoon
Let your kisses say, you’ll stay here
And make love to me, tenderly
Here, as we share
The silent moon


Më Shumë Këngë Nga Elina Duni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet