A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Elina Duni - La Javanaise


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Baresha"


I admit I went through hell, didn’t you my love ?
Before I met you my love.
Whether it pleases your or not
In dancing the Javanaise
We loved each other for the length of a song

In your opinion what have we seen of love?
From you to me you had me fooled my love
Whether it pleases your or not
In dancing the Javanaise
We loved each other for the length of a song

Alas, April in vain dedicates me to love
I wanted to see that love in you my love
Whether it pleases your or not
In dancing the Javanaise
We loved each other for the length of a song

Life is not worth living without love
But you’re are the one who wanted it that way my love
Whether it pleases your or not
In dancing the Javanaise
We loved each other for the length of a song


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019