Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elina Duni - Une Ty Moj Te Kam Dashte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2Unë ty moj të kam dashtë ije
prej së vogli, si fëmijë.

S’të vjen keq ije
me më lanë ije.
E të marrësh
hajde moj tjetër njeri.

Sytë e mi moj po t’shikjojnë ije,
qajnë e rrjedhin si burim.

Ah moj zemër ije
qysh durove ije?
Digju digju
hajde mor shpirti im.Publikimi: 01/12/2012


Më Shumë Këngë Nga Elina Duni:


Komente 0


Elina Duni - Une Ty Moj Te Kam Dashte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Ty Moj Te Kam Dashte".
3. Video është e këngës "Une Ty Moj Te Kam Dashte", por nuk këndohet nga Elina Duni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.