Më mbaj mend (për 1 muaj)


Elina Duni - Miq

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Miq".
3. Video është e këngës "Miq", por nuk këndohet nga Elina Duni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Elina Duni - Miq  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Muza E Zeze"

Komente

Asnjë Koment

19/04/2014

2014-04-19T17:13:10+00:00Kjo historia e miqësisë sonë
qënka lesh me qime siç i thonë
se herët a vonë
ne e dimë si përfundon.

Ja ku jemi si gjithmonë
të strukur në pamundësinë tonë
ti hesht, unë këndoj
ti hesht prapë, unë ëndërroj...

Nuk e di jo
nuk e di seç shpresoj.
Kjo dashuri është veç një rrugicë qorre
por unë dua dua të besoj.

Nuk e di jo
nuk e di seç shpresoj.

Kjo historia e miqësisë sonë
është thjesht gënjeshtër, është iluzion
i vendimeve të mia kote, kur zemra refuzon
të t’fshijë nga kujtesa e saj përgjithmonë.

Sa bukur gënjej veten
kur them se nuk m’intereson.
Ku je, ç’farë bën, a më mendon
Se kë tani në krahët e tu tani fort po shtrëngon ?

Nuk e di jo
nuk e di seç shpresoj.
Kjo dashuri është veç një rrugicë qorre
por unë dua dua të besoj.

Nuk e di jo
nuk e di seç shpresoj.

3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Elina Duni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet