Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elina Duni - Zgjeroje Zemren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Desha të hyj në zemrën tënde
u kërrusa, u kërrusa
u bëra lëmsh sa një top
por prapë i dashur
zemra jote nuk më zuri dot

Ndoshta dhe mund të hyja
por të them të vërtetën
e kërrusur s’mund të rrija
atje gjithë jetën

Zgjeroje zemrën ti
më tepër, më tepër, më tepër
dhe në qoftë se më nxen
do të hyj patjetërPublikimi: 22/04/2014


Elina Duni - Zgjeroje Zemren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zgjeroje Zemren".
3. Video është e këngës "Zgjeroje Zemren", por nuk këndohet nga Elina Duni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elina Duni:


Komente 0