Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elina Duni - Taksirat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Taksirat që m'ka zan’ mu
hallin tem me ta tregu.

Pash sytë e ballit ije
po t’i them dy fjalë dashnie
Të lutem mos me m’harru !

O marak se ç'më dogje flakë.


E tash po du me fillu
hallin tem me ta tregu.

Amanet dy sytë e shkreta
se ç’po m’djegin si shigjeta
Të lutem mos me m’harru !

O marak se ç'më dogje flakë.
Elina Duni
Publikimi: 18/09/2015


Elina Duni - Taksirat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Taksirat".
3. Video është e këngës "Taksirat", por nuk këndohet nga Elina Duni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elina Duni:


Komente 0