Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elina Duni - Nene Moj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6Nënë moj do marr një udhë, moj nëna ime
epo do kaloj malet me gurë, moj nëna ime.

Nuse pse kaq larg më shputë, moj nëna ime
epo do më marrë malli shume, moj nëna ime.

Nënë moj qe me dhe gjinë, moj nëna ime
epo vallë a do ma shohësh synë, moj nëna ime.
Elina Duni
Publikimi: 26/06/2013


Elina Duni - Nene Moj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nene Moj".
3. Video është e këngës "Nene Moj", por nuk këndohet nga Elina Duni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elina Duni:


Komente 0