A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elinara Shehu

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Tirane 
  • Age:
  • 43
BIOGRAFIA: Elinara Shehu is a popular singer of Pop & Pop-Rock music. Në Nëntor 1999, Elinara Shehu merr pjesë në Kënga Magjike 1999 me këngën "Bie Shi". Në Maj 2004, Elinara Shehu merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Shume Urime Per Mua". Në Maj 2004, 2farm & Elinara Shehu marrin pjesë në Top Fest 1 me këngën "Te Etur". Në Prill 2006, Elinara Shehu merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Shuhen Yjet". Më datë 2 Gusht 2007, Denada Bare publikojnë videoklipin "Engjejt Po Zbresin", në bashkëpunim me Elinara Sh...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Hirushe Xhemali

Ermonela Jaho

Jeta Faqolli

Vida Kunora

Ermira Kola

Enxhi Nini

Elda Shabani (Madonna Shqiptare)

Drita Musliu

Miradije Aliu

Fatbardha Mustafa (Bardha)


Tags: Elinara Shehu, Nara S

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019