Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elinara Shehu - Shume Urime Per Mua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Muzika & Orkestrimi:

Genti Lako

Këngë e albumit:

"Etnik Volumi 1"

Pjesëmarrëse në

Top Fest 1

Komente

Asnjë Koment

24/12/2003

2003-12-23T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shume Urime Per Mua" kënduar nga Elinara Shehu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Elinara Shehu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Elinara Shehu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet