Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Elinda Katiaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  34
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Elinda Katiaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Prill 2005, Linda merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Eja Sot"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eniada

Diti

Rozeta Pohja (Rozi)

Olsa Spata Ballguri

Ola

Bulza Fejzullahu

Geta Beqa

Bena

Keda Braja

Anjeza Bicaku

Tags: Elinda Katiaj, Linda


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet