Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Elinda Katiaj
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 2 Janar 1985
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♑ Bricjapi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  34
Këndon kryesisht: pop

Elinda Katiaj është këngëtare. Në Prill 2005, Linda merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Eja Sot".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet