A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Elinel, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Nimë”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[21-10-2013]
"Nimë" titullohet projekti më i ri i reperit Granit Bajraktari i njohur në publik me emrin artistik si Elinel.

“Nimë” e cila është me tekst të shkruar nga vet ai dhe muzik nga Blanco, reperi e ka sjellur me videoklip të realizuar në një mënyrë shumë të veçantë nga produksioni “FronMedia”.

Titulli i këngës "Nimë" lidhet me emrin e albumit të reperit që titullohet "O", e cila njëherësh është edhe kënga përmbyllëse e këtij albumi.


      Elinel - Nimë [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019