Elinel

Elinel, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Nimë”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[21-10-2013]
"Nimë" titullohet projekti më i ri i reperit Granit Bajraktari i njohur në publik me emrin artistik si Elinel.

“Nimë” e cila është me tekst të shkruar nga vet ai dhe muzik nga Blanco, reperi e ka sjellur me videoklip të realizuar në një mënyrë shumë të veçantë nga produksioni “FronMedia”.

Titulli i këngës "Nimë" lidhet me emrin e albumit të reperit që titullohet "O", e cila njëherësh është edhe kënga përmbyllëse e këtij albumi.


Elinel, 2 Fjalë Për Klipin E Ri “Nimë”

  Elinel - Nimë [Teksti dhe Klipi]

Komente 0