Elinel

Elinel Dhe Lea Metolli Sjellin “Cold World”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[16-01-2014]
Reperi nga Prishtina, Elinel dhe këngëtarja e re, Lea Metolli, kanë publikuar këngën e tyre të re, “Cold World”.

Bashkëpunimi është në gjuhën angleze dhe nuk ka asnjë strofë të tekstit në gjuhën shqipe.

Reptura dhe vet kënga janë shumë të buta, që i përshtaten stinës që jemi aktualisht.

Reperi Elinel ka sjellë së fundmi një seri këngësh, të cilat ai po i zbulon para fansave të vet, ndonëse nuk realizon shpesh videoklipe dhe nuk ka pasur përkrahjen e merituar mediale.
 (Telegrafi)

Elinel Dhe Lea Metolli Sjellin “Cold World”

  Elinel - Cold World (Feat.Lea Metolli) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0