Më mbaj mend (për 1 muaj)


2 Fjalë Për Klipin E Ri “Na Thej” Nga Elinel


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[27-09-2014]
Reperi i njohur Elinel ka publikuar videoklipin e tij më të ri "Na thej". Muzika eshtë bërë nga Art-On Beatz ndërsa masterginu në studion e Red Box Entertainment.

Harmonizimi është realizuar nga Seven Saraçi, e ndërsa për videoklip janë përkujdesur Agon Hamza & Veton Bekteshi .

Në këtë videoklip shihen edhe disa prej fytyra mjaft të njohura publike të ciltë kanë marrë pjesë gjithashtu në klip.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Elinel - Na Thej [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet