Elinel

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Na Thej” Nga Elinel

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[27-09-2014]
Reperi i njohur Elinel ka publikuar videoklipin e tij më të ri "Na thej". Muzika eshtë bërë nga Art-On Beatz ndërsa masterginu në studion e Red Box Entertainment.

Harmonizimi është realizuar nga Seven Saraçi, e ndërsa për videoklip janë përkujdesur Agon Hamza & Veton Bekteshi .

Në këtë videoklip shihen edhe disa prej fytyra mjaft të njohura publike të ciltë kanë marrë pjesë gjithashtu në klip.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Na Thej” Nga Elinel

  Elinel - Na Thej [Teksti dhe Klipi]

Komente 0