Më mbaj mend (për 1 muaj)


Elinel - Tripin On The Mic

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tripin On The Mic".
3. Video është e këngës "Tripin On The Mic", por nuk këndohet nga Elinel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Elinel - Tripin On The Mic  (Feat. Sparrow Hawk)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Sparrow Hawk

02/07/2013

2013-07-02T11:58:25+00:00Un jom sparrow-hawki ; E une jom elli
Un po vi pis nalti ; e un po vi pi felli
alltin raportirati ; thiken un pe nxerri
grusht pi bona gati ; ti le se un pe therri ; klas ksi sherri ska ksi njeri parajsa ferri ska ksi tmerri per nanen tonde si parajsa kara nxerri parajsaoj paseri ; me 4 guxha n`to Ohh pa gjuma mu qato Ohh ; ta pruna mu qato Ohh `per hater gjuma atoh ;.
Hajde orgazem orgazem flasem ` dy fjal mi fol un ta lagi kejt klasen ; msusen , kujdestaren , drejtoreshen bash me ta ` t`lutem kujdes t`paren se per t`keshem muj met QA ./
Elinel : kom un merzi n`tru tu mar pi kur tum ni tu shkru kum mar kejt du mu shtri se forti pom shtrin ftofti pom ngrin cofti coftin lof ti goc ti xoci dopci coci mos rri n`glad rreth maskes qe tenton me mshef ftyren me mshef nuk priton cog ; nashta po dot thot tash ta dho kuptimin e sheh veten si mat fortin tash ta ndrrojm menimin tash e ndrrojm qellimin jetsor n`vetvrasje shum o keq kur interesat tona psojn perplajse ` pa pa plumi n`ball ami hip-hop gjumi n`ball babi a shit o biti o tum ik hajde sparrow qetash ti preje qet bit si me thik aaaaah .
Sparrow-Hawk : Rrim n`vena tu pi vena tu qi femna met njoftun emna sparrow qenja n`planet ena ka t`shkon menja spot pelqen senja ta qift nonen qenja me dhez `nka rrenja ; ti ti se din yoo qa do me thon rap plus me kon n`to kur repiti mikrofonin para ftyres e shoh `mu ka rrit EGO as farefisin tem s`pe njoh ; vi qatu i pret sharra fansav tu ju boj t`fala prishtin um shkon fjala tjert kan qellu zdrala ; jeni qata qe ti mu mujt mu bo kishin jep gjithqka `truni infektum me ganxha ellin e kom dytin braqa `; kerkush kapacitet ska sa t`mamit tem i kona sancat ; mu marr me ty se me shkel n`glaca fallca din palca ` gjasat mem shkel mu jon t`pakta si me shkel nt`kalbta drrasa `[dasa] `; kur po vina na dy po ju lojm kejt n`ekstaza ; pi stilit tond t`pergazt po du mu dhi n`done ; era pot vjen ma rond se brekve me meunstracione ; un edhe oren ta boj or ora per or ma ka dhon doren ` vi ju lshoj fore profesoreshen tonde e shti me lon shkollen ` mut bona mut njeri pi gypekit stupc nxjerri ` kur t`foli un trus njeri se n`konop t`kalit t`vjerri .

Ref[x2] : Tripin on the mic it`s me elinel and ma men sparrow-hawk ` fuck the way you think fuck the way you talk` fuck the way you drink fuck the way you walk ; yaa ya ya yo yo
tripin on the mic it`s me elinel and ma men sparrow-hawk ` fuck the way you think fuck the way you talk` fuck the way you drink fuck the way you walk yaa ya ya yo yo ;

aa aa aaa a a o oo o a ooo ao ooa oo a sprloolouil ellolouloul ` a ta ha pidhinnn !


Ky tekst u dërgua nga  murat
Më Shumë Këngë Nga Elinel:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet