A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Elinel - Sirena


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  48

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/05/2013

2013-05-11T04:00:09

Jom rrit n’rrug e qa kom msu pi saj jom mi pallit t’zit n’rrug lojen me lujt e rregullat mos mi dit hup me disrespektu dikon dikush tjeter thik t’fut.Ke kry shkoll po diploma ktu ty nuk t’vlen nese sje I mreht qellon tjetri edhe t’pren para se me lidh pun ty t’kqyrin rezimen ktu respektin e fiton se nuk e blen. CHING CHING ktu mun mi gjet tona KOK e MARIJUANA no Tony Montana po t’fort Colubiana me kill edhe me grama jon do rrethana spontanisht ngrehet kama dalin pentagrama notat me shot-gune e nota me piskama me bo me dal ktu fama si sniq tu iqet ama je bitch tu iqet flama e zoti t’nimon ama kqyr ku pot shkel kama se zoti si bon tonat per ty.

REF: Rrug ton non stop jena luftojm çdo bollok kena SIREEEENAA Fuck up fjal do kena mat ngroht gjak t’ftoft kena ti PREEEENA Rrug ton non stop jena luftojm çdo bot kena SIREEEENA Mi gjet tona ku? Mi gjet tona. Mi gjet tona ku ? Mi gjet tona REF2xRrug ton non stop jena luftojm çdo bot kena SIREEENA Fuck up fjal do kena mat ngroht gjak t’ftoft kena ti PREEEENA

Dosta n’grilla sniqa n’villa plot jon akila plot jon a-killa shhhhhhhhh silent killer a motherfucking violent killer. Anen e errt t’theksume n’drit mun me pas ni dit t’mir e mos me prit si n’interrnet po rrjet kta duhesh me dit ska twitter they follow you ass in the street… Ktu mun mi gjet tona KOK E MARIJUANA NO TONY MONTANA po t’fort COLUMBIANA me kill edhe me grama jon do rrethana spontanisht ngrehet kama dalin pentagrama notat me shot-gune e nota me piskama me bo me dal ktu fama si sniq tu iqet ama je bitch tu iqet flama e zoti t’nimon ama kqyr ku pot shkel kama se zoti si bon tonat per ty

REF: Rrug ton non stop jena luftojm çdo bot kena SIREEEENA Fuck up fjal do kena mat ngroht gjak t’ftoft kena ti PREEENA Rrug ton non stop jena luftojm çdo bot kena SIREEENA Mi gjet tona ku? Mi gjet tona. Mi gjet tona ku ? Mi gjet tona REF2xRrug ton non stop jena luftojm çdo bot kena SIREEEENA Fuck up fjal do kena mat ngroht gjak t’ftoft kena ti PREEENA


Lyrics submited by  Arnis




more...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019