A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Elinel - Spo M'ha


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

13/08/2019

2019-08-13T15:00:10

(Ah yeah yeah yeah)
Po ma bojne pse po bertet, jom tu bertit qe 10 vjet
Kerkush nuk t'don nese flet, nana tha qe m'kan lon mend
Gruja m'tha qe une jom çmend, baba m'tha qe jom i trent
Menaxheri tha ma trend, producenti tha ma leht
Njoni m'tha qe jom talent, tjetri m'tha bone pa cent
I thashe a je pacient lladicient
Respekt s'ju lo n'testament, po qiti krejt lekt
ja kryte n'cement

[Ref] 4X
S'pom ha kari per respekt
S'pom ha kari qiti lekt
S'pom ha kari mu per rep
S'pom ha kari fal me jep
S'pom ha kari (Jo)
(Jo) S'pom ha kari (Jo)
S'pom ha kari (Jo)
(Jo) S'pom ha kari (Jo)

Po ma bojne ti ke ndryshu, po ti bima karin mu
Bo ti be i kane kalu t'njejtat sene bashk me mu
Njoni nisi me kshillu, i thashe a duhna me t'pagu
Ironi se ka kuptu e mu dasht shpejt n'kar me qu
Njoni nisi me kritike profesionist me muzike
Tha muzike nuk po ni, i thashe DO RE MI ta qi
I thashe DO RE MI ta qi more fmi, at ftyre mizore vi ta qi

[Ref] 4X
S'pom ha kari per respekt
S'pom ha kari qiti lekt
S'pom ha kari mu per rep
S'pom ha kari fal me jep
S'pom ha kari (Jo)
(Jo) S'pom ha kari (Jo)
S'pom ha kari (Jo)
(Jo) S'pom ha kari (Jo)


Lyrics submited by Bullet Dodger
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019