A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Elinel - President


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/10/2019

2019-10-05T17:01:38

Pershendetje Z. President (President)
President i venit shpi pa rezident
(Shume shpejt) Ikin vjet, ik rinia, ikin mend
Ma s'shumti um dhem se um perzen njeri jem
Po une nuk iki deri t'shoh pa pushtet
T'fala qoju edhe shokve tu n'parlament
Ma keni vjedh rinin, ma keni vjedh lirin
Ma keni vjedh mundesin me jetu me dinjitet
Edhe zemra bertet po m'doket je shurdhu (Une s'jom)
Pse um vjen çudi qe ty s'ta nin per mu
Zotri President, t'nderum n'parlament
Ky o populli juj qe jeni tu e çmend
Edhe krejt kete vend e ka kaplu pikellimi
Pa fjale jena na, o edhe himni
Kete sen e thom pa tro dyshimi (S'ka)
Qka keni bo ju, s'ka me harru njerzimi (Kurre)

Brez pas brezi e çdo brez qe vijon
Pabesine tone e ktynve se harron
Brez pas brezi e çdo brez qe vijon
Pabesine tone e ktynve se harron
Zotri President (Zotri President)
T'nderum n'parlament (t'nderum n'parlament)
Zotri President (Zotri President)
T'nderum n'parlament (t'nderum n'parlament)
Zotri President

Pershendetje Zevendes, Zevendes, Zevendes
Zevendes, Zevendes, Zevendes, Zevendes Ministri
A jeni rrit a keni lind une du me dite
A keni dit me plaçkit edhe n'mitje (Ëhhh)
Ju kurr su ngite jo kurr su ngite
Osht mu çudite deri n'kete pike
Me kon kaq t'babzitun
Po harron je ti njeri tond i ngritun
Po ti sje njeri, njerit tond ti je i shitur (Ti je)
S'ma ka marr mendja qe ktu muj me prit une (Kurre)
Kur e kqyri njerin tem e shoh armikun (Gjithe)
Une e du edhe e urrej venin tem
T'njejten kohe po e thom po jetoj n'kontradikte une

Brez pas brezi e çdo brez qe vijon
Pabesine tone e ktynve se harron
Brez pas brezi e çdo brez qe vijon
Pabesine tone e ktynve se harron
Zotri President (Zotri President)
T'nderum n'parlament (t'nderum n'parlament)
Zotri President (Zotri President)
T'nderum n'parlament (t'nderum n'parlament)
Zotri President


Ky tekst u dërgua nga Bulletdodger!
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019