Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elinel & Rina Balaj - Du Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Du me pi deri sa sdi sen mo
Sdu me ni dashni no more
Du me pi deri sa sdi sen mo
du me pi deri dashni sni mo

Ti pe bon naughty ye
mos e bo naughty ye
Mke lon mbrapa
Mbone per hapa
Ti tu bo party ye
Une jom bari je
Mas tej bari je
Si litari je
Krejt mvari je
Shihna
Un me ty nuk po shihna
Sa po vujna na e dina
Qata ton diten veq pijna

Du me pi deri sa sdi sen mo
Sdu me ni dashni no more
Du me pi deri sa sdi sen mo
Du me pi deri dashni sni mo

Mshele go party ye
Jom bo ma naughty ye
Rrugve kfillna
Po qelet shishja
Tani dhe bari ye
...
Sta nin qa jom tu ndje
Sun gjen ma mir veq shko ti shlir
Se un nuk tnali ye
As se menova
Dashnin se kufizova
Kreanrin e coptova
as veten se rimora
Dont say that it is over
Per qka e kon e bona
Ko me kallxu veq koha

Du me pi deri sa sdi sen mo
Sdu me ni dashni no more
Du me pi deri sa sdi sen mo
du me pi deri dashni sni mo
Elinel & Rina Balaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/11/2023
Muzika: Elinel & Rina Balaj
Teksti: Elinel
Video Produksioni: Smartmotion Films
Produksioni: PllumB
Rec & Mix: Pllumb Beats
Master: Lorenc Aliaj AvaxusElinel & Rina Balaj - Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Du".
3. Video është e këngës "Du", por nuk këndohet nga Elinel & Rina Balaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elinel:


Komente 0