Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elio - Sekreti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Ti
Sekreti me i madh tani je ti
Se kam provuar kurre kete ndjesi
Kam frike te ta tregoj mos trembesh ti
Ne syte e tua ndoshta s’ekzistoj
Prandaj s’me sheh ashtu si te shikoj
Nese me thon cdo doja une tani
Do doja te me duash pak dhe ti

Ref:
Me lexo njehere ne sy e do kuptosh
Jeta ime vjen rreth teje pa ty jam bosh
E di e di te dua un sedi sedi ne me do ti
Je e para dhe e fundit dashuri

Ti
Ma ndal dhe frymen kur prane meje rri
E kur s’te shoh me veten skam qetsi
Dua te them cfare ndiej per ty tani
Ne syte e tua ndoshta s’ekzistoj
Prandaj s’me sheh ashtu si te shikoj
Nese me thon cdo doja une tani
Do doja te me duash pak dhe ti

Ref:
Me lexo njehere ne sy e do kuptosh
Jeta ime vjen rreth teje pa ty jam bosh
E di e di te dua un sedi sedi ne me do ti
Je e para dhe e fundit dashuri

Ti
Sekreti me i madh tani je ti
Se kam provuar kurre kete ndjesi
Kam frike te ta tregoj mos trembesh ti
Ne syte e tua ndoshta s’ekzistoj
Prandaj s’me sheh ashtu si te shikoj
Nese me thon cdo doja une tani
Do doja te me duash pak dhe ti
Elio Norra
Publikimi: 01/03/2021
Festivali: Kënga Magjike 2021
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Adrian Hila


Elio - Sekreti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sekreti".
3. Video është e këngës "Sekreti", por nuk këndohet nga Elio.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elio Norra:


Komente 0