Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Elion Demolli

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Elion Demolli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 29 Janar 2018, Elion publikon videoklipin "Vet Ke Dasht"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mend

Grand

Mevlud Rahimaj

Enom

Stephanno

Edmond Bytyci

Nesko

Melo

Keli 2

T4k

Tags: Elion Demolli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet