Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eliona Qira

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  80
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Suedi 
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Eliona Qira është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. E rritur ne Malmo te Suedis, aty ku aktualisht jeton me binjaken e saj dhe prindërit struganë. Që e vogël ajo rritet duke studiuar piano, kitarë dhe pa diskutim duke shoqëruar meloditë e tyre me zërin e saj. Melodi dhe interpretim krejt origjinal, të cilin e dëgjon, e ridëgjon dhe më pas natyrshëm pyet : Cila është kjo këngëtare? Mbushesh me shpresë, me një entuziazëm shumë pozitiv kur dëgjon një këngëtare si Eliona, e cila, edhe pse jeton mes ko...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

SoundCloud

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eronida

Vanessa Krasniqi

Laura Radi

Saelma

Fatjona Kuçi

Juvi

Luiza Hasani

Arsinda

Filloreta Raçi (Fifi)

Linda Sadiku

Tags: Eliona Qira


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet