Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Elira Dalipi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Elira Dalipi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 11 Nëntor 2019, Elira Dalipi publikon videoklipin "Për Atdheun Dedikim"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Anamaria Isufaj

Era Saraçi

Xhesuida

Erika Ahmeti

Gresa Hoxha

Albina Sinani

Nea Hamza

Blorentina Morina

Lyra Basha

Fortesa Berisha


Tags: Elira Dalipi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet