Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elira Shala - Gjaku I Zemres Sime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x
Te dashurova ne moshe te re
Per nje kohe shume te gjate
Shume aventura me ty kalova
Nga jeta ime jo, jo s'te ndaj.

2x
Ti me ben mua te vuaj
Ti me ben mua te qaj
Ti je gjaku i zemres time
Nga jeta ime jo, jo s'te ndaj.

2x
Ne syte e tu shoh ndryshime
Duan te ndajne nga jeta ime
Por me kot njerzit e kane
Nga shpirti im jo jo s'te ndajne.

2x
Ti me ben mua te vuaj
Ti me ben mua te qaj
Ti je gjaku i zemres time
Nga jeta ime jo, jo s'te ndaj.
Elira Shala
Publikimi: 20/03/2018


Elira Shala - Gjaku I Zemres Sime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjaku I Zemres Sime".
3. Video është e këngës "Gjaku I Zemres Sime", por nuk këndohet nga Elira Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elira Shala:


Komente 0