Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Elis Nova - La La La  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/01/2014

2014-01-11T14:39:41+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "La La La" kënduar nga Elis Nova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Elis Nova i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Besa - La La La

Jemi t'lumtur edhe hiç pa money,
Just be a little smart like Ghandi,
Një minut’ je cute & funny
Pastaj përlahemi,
Pastaj përlahemi

Oh oh oh,
Dhe gabimet prap t'i fali
Se për ty më merr malli,

Oh oh oh
Se per mu’ ti vjen i pari
Vjen i pari...

REF.:
Je melodia e zemrës time
Këndoj për ty un’ la la la
Në trup e kam aromën tënde
Crazy in love me ty unë jam
Oh baby baby you shot me down,
Me kujtime do dehem unë sonte,
Wanna go crazy kur s’të kam ty pranë
T’tjerët festojn'
But I hate to party

Dashurinë e kemi sweet & loco
Jemi dy shpirtra që nuk bëjnë dot solo
Zemrën time ke në duar beso,
Jo mos e lëndo, jo ti mos e ndrro

Oh oh oh,
Dhe gabimet prap t'i fali
Se për ty më merr malli,

Oh oh
Se per mu’ ti vjen i pari
Vjen i pari...

REF. 2x:
Je melodia e zemrës time
Këndoj për ty un’ la la la
Në trup e kam aromën tënde
Crazy in love me ty unë jam
Oh baby baby you shot me down,
Me kujtime do dehem unë sonte,
Wanna go crazy kur s’të kam ty pranë
T’tjerët festojn'
But I hate to party

Da Ghost & Fugaa - La La La

Da Ghost:
Veq nalu! Nalu, Nalu, Kqyrma, Kqyrma sherrin,
Rapper'at jon ba bitch'a, Tu e shit bothen, Lekun e nxjerrin,
Tmerrin e kan mjell, E po ma mjellin n'Hip-Hop,
Po menojn qe jem zhduk, E s'jem mo on top,
Me 1 fjal jav nali hovin STOP!
Kthehna pak n'koh havo, Si Back 2 the Future,
Nxeht o ka bohet, So qudi qe ftyrat ju skuqen,
Se rrena i dul n'pah, Pahiri kullat e letres jau rrxova,
Agimin n'qytet temin se nxen as 1 faker mo, 8shja's back biatch,

[Hook]:

LA LA LA.. And We still smoking,
LA LA LA.. That LA LA LA shit!
LA LA LA.. Roll light smoke pass,
LA LA LA.. 8shja's back biatch!

Fugaa:
Jom nxe me shkru historin, Qitu live n'mic un përmes rimav,
Qe 10 vjet n'kit qimnane, Kem bo sene, Kem bo tripa,
Kem ba na spote, Kem bo deal-a, Kem bo della,
Kem shku te dera, Click-Clack. Motherfukerz qita jena!
Si Infinit, Si 8she, Si e rrxume! Si n'kam,
30 e te nalt 1.9 Still Standing Proud n'kom!
Qe 10 vjet en'to bitch!
30 e te nalt, 1.9 Still Standing Proud n'kom! INFINIT

[Hook]:

LA LA LA.. And We still smoking,
LA LA LA.. That LA LA LA shit!
LA LA LA.. Roll light smoke pass,
LA LA LA.. 8shja's back biatch!

(Ghost) Here We go again! Rap fresh, Reboot! Pleq t'smut,
t'Pit dru, Me lyp me gjet, Ma t'qart ski ku!
(Fugaa) Ghost e Fug. C8. Tik-Tak. Kapaooww BOOM!
HAH! Qe qa ndodh, Qe qa ndodh, Kur s'jeni tu ngu ju!
(Ghost) Harrut kush ju ka pru, Narkotik për vesh,
Me kozmetik s'mahet loja, Se rrena gjith del n'shesh,
(Fugaa) Po folni për Twitter edhe për YouTube,
A keni harru qe kur kom lind, "Intel. Inside" brendi n'tru!

[Hook]:

LA LA LA.. And We still smoking,
LA LA LA.. That LA LA LA shit!
LA LA LA.. Roll light smoke pass,
LA LA LA.. 8shja's back biatch!

8shja's back biatch!

Lil Wayne - La La La

Uh Huh
Thats Right
Carter 3 Come On
Yea, Yea, Walk With Me, Come Go With Me, Its Lil Weezy Baby Ha Ha

[Chorus]
And Im Just Lightin Up My,La [x22]
Yea, Yea, Yea, 1 7, Cash Money, Young Money

[Verse 1:]
Born In New Orleans
Raised In New Orleans
I Will 4 ever Remain Faithful New Orleans
I Thank U New Orleans
Thank U Holygrove
Thats Been My Hood Since A Snotty Nose
I Come Trough The Hood Suicidle Doors
I Use 2 Come Through The Hood On The Handle Bars
Gat In My Draws
Money In My Pocket
Crack In My Jaws
I Hope It Dont Desolve and u Know Im Duckin 5 0 And My Moms
Young And Quick 2 Go Off Like Car Alarms
Now The Youngin Keep His Mind On The Parmesan
Them Other Niggas Aint Eatin Like A Romadon
Spit The Shit That Make Ya Feel It In Yo Cromosomes
Got My The Money Put My Whole Damn Corner On
Young Carter Part 3 on The Corner Store
Eagle Street Keep It Goin Til Homasome

[Chorus]
And Im Just Lightin Up My, La [x22]
Can I Kick It

[Verse 2:]
Can I Kick My Story To Yall
My Glory In God
My Faith In My Flow
I Pray That I Go Where No Other Rapper Has
And When You're Rappin' As
Vivid As I And Limited As The Sky So I
Study B.I.
I Bang Tupac, I Hum Aaliyah
And Soldier Slim Was A Leader
Who Am I Not To Follow Greatness
I Give These Mc's Hell Like They All Atheists
Tell Them Hatin' Niggas One Like They In The Matrix
And Tell The Cops I Can Buy My Own Braclets
I'ma Can Keep The Paper Running Like A Pair Of Aces
Used To Sport The Gucci Bucks Nigga No Laces
Striped Polo, Five Pocket Girbaud
Mama Got A Two Totter I'm Rockin' Dolo
I Used To Have The Starter Jacket With The Logo
And The Hat, Me Myself Had The No
That's The Saints Nigga

[Chorus]
And Im Just Lightin Up My, La [x22]
Can I Kick It

[Verse 3:]
Its Lil Wayne and Im a Shine n Da Rain
Na Nothing Gets Clear Without Me Signing My Name
Im Just Head Lining Da Game
Wont Quit, Till Im A-Rod and Da Game
They Ridin Da Bench
They Not and Da Game
I Misplaced The Key
To Da Lock and Chain
My Spot Remain
Like A Bleach Stain Or Cranberry
Its Murder She Wrote Like Angela Lanceberry
I Remember Being Small Mane
New Toyz When My Momma Won A Card Game
Got My Gifts Before Christmas
Didnt Have To Wait For Them
I Had A 10 Speeder Scooter And A Skateboard (Hahaa)
and We Moved To The Suburbs
Me and Lil Toya Johnson Was Love Birds Aww Man
and I Swear I Feel Born Again
Im In Da Building Like Da Audience
Më Shumë Këngë Nga Elis Nova:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet