Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elisa Salla - S'kam Faj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  23

Ndal, ty te shoh dhe koha ndal
Si dje mbaj mend cdo fjale
Me mua ishe ti, pa mua je tani
Veten tende doje, arsyen ti e dhe
Mbetur si kujton jo ne harrese
Gabove ti e di
Nuk eshte me nje fillim
Cdo dite qe po vjen
Me larg ty te ndjej
Cdo dite edhe me shume,,,,hejjj

Ref
Jo nuk ta fal
Me ke vrare ti jo s'kam faj
Me, me mire te ndare
Ty te kerkoja veten harroja (x2)

Nuk jam me e vetme
Nuk jam me njesoj
Merri puthjet,fjalet
Me harro
Nuk di a me kupton
Ti me nuk me nuk em lendon
Cdo dite qe po vjen
Me larg ty te ndjej
Cdo dite edhe me shume,,,,hejjj

Ref
Jo nuk ta fal
Me ke vrare ti jo s'kam faj
Me, me mire te ndare
Ty te kerkoja veten harroja
Elisa Salla
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/10/2016
Festivali: Kënga Magjike 2016


Elisa Salla - S'kam Faj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'kam Faj".
3. Video është e këngës "S'kam Faj", por nuk këndohet nga Elisa Salla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elisa Salla:


Komente 0