Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elisa Salla - Ëndrra Do Jetojë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  38

Sa herë me veten time
të sjell në mëndje diku të fshehur
ti pas një frengjije
pa qiell mbi krye sa lot ke derdhur

E di o shoku im
pa asnjë faj diku je mbyllur
sa ëndrra vetëm thure
atje i fshehur jashtë kësaj bote
Elisa Salla
Publikimi: 13/07/2021
Muzika: Agim Rrëza
Teksti: Mimoza Tola


Elisa Salla - Ëndrra Do Jetojë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ëndrra Do Jetojë".
3. Video është e këngës "Ëndrra Do Jetojë", por nuk këndohet nga Elisa Salla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elisa Salla:


Komente 0