Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elisa Kalaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Elisa Kalaj është një këngëtare. Në Dhjetor 2017, Elisa merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "Nuk Do T'vazhdoi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Elissa Kalaj, Eliza, Elisa

Komente 0