Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita 5 - Nora Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Mos me pyet t'lutem
shoku im i shtrenjte
ç'me ka ndodhur mua
s'mund ta marr me mend

Vjen ne shitore
me tha Nora vete
mos me zvarris kot
por me ler te qete

(refreni)

A ty te marrte
djalli moj Nora
zemren time t'zjarrte
e shkrive si bora

S'di ç'ka te bej
shoku im i shtrenjte
Nora lozonjare
m'i ka marrur mend

Me ne fund vendosa
kengen t'i kendoj
duke pasur shprese
se do t'me dashuroje

(Refreni)

Më Shumë Këngë Nga Elita 5:


Komente 0


Elita 5 - Nora
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nora".
3. Video është e këngës "Nora", por nuk këndohet nga Elita 5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.