Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita 5 - S'mund Ta Blesh Shpirtin Tim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Ti nje kohe ishe me mua
Bashe ne ndanim çdo gezim
Por papritur, nje dite ike
Dhe harrove ti dashurineÂ…

Tani luan me nje tjeter
Qe ben ashtu si thua ti
E terheq ate per hunde
Se kjo per ty eshte dashuri

(refren)
Ndoshta koha do te t'ndryshoje
Dhe nje dite do t'me erkosh
Por s'mund ta blesh ti shpirtin tim
Dhe gjithe boten po ta mashtrosh

Une te shoh rruges vete
Dhe ti ben sikur s'me sheh
Por nje gje eshte e vertete
Ti harron se kush ishe dje

Mund me tjetrin te zbavitesh
Si me mua qe lozje dikur
Se per ty eshtu eshte jeta
Kur e merr si nje aventure

(refreni)
Elita 5
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/1997
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)


Elita 5 - S'mund Ta Blesh Shpirtin Tim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'mund Ta Blesh Shpirtin Tim".
3. Video është e këngës "S'mund Ta Blesh Shpirtin Tim", por nuk këndohet nga Elita 5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elita 5:


Komente 0