Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita 5 - Na Ishte Njehere Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Na ish dhe një vajzë
Tani nuk është më
Ndoshta diku puthet
A ndoshta diku flë

Na ishin edhe dy sy
Tani nuk më shikojnë
Ndoshta diku puthen
Apo diku lotojnë

(refreni)
Kështu na shkoi rinia
Si ikën një pranverë
Dhe mbetet veç të themi
Na ish na ish një herë

Na ishin dy gërsheta
Si to nuk kish të tjerë
Ndoshta sonte krehen
A ndoshta janë të prerë

Ishin dhe dy faqe
Të kuqe porsi mollë
Ndoshta diku skuqen
Apo ndoshta rrudhen

(Refreni...)


Elita 5 - Na Ishte Njehere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Ishte Njehere".
3. Video është e këngës "Na Ishte Njehere", por nuk këndohet nga Elita 5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elita 5:


Komente 0