Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita 5 - Iluzion Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Kot rruges kur ecen nuk e di ku shkon
E tille eshte jeta nje illuzion

Degjon muzike me endje gjaku te valon
E takon nje vajze dhe e dashuron

Kalon shume kohe kur ti kupton
Qe vajza ty te tradheton
Ja pra gjithcka ne ket jete
Eshte thjesht nje iluzion (2 here)

Ju qe sot jeten e enderroni
Mendohuni mire kur te dashuroni (2 here)

Dhe kur dashurine ta gjesh e kerkon
Ti kot mos u lodh eshte iluzion
Me endra te bukura shpresat ti gjallon
Po krejt kot se ke eshte illuzion

Kalon shume kohe kur ti kupton
Qe vajza ty te tradheton
Ja pra gjithcka ne ket jete
Eshte thjesht nje iluzion (2 here)

Ju qe sot jeten e enderroni
Mendohuni mire kur te dashuroni (2 here)
Elita 5
Publikimi: 01/12/1994


Elita 5 - Iluzion
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Iluzion".
3. Video është e këngës "Iluzion", por nuk këndohet nga Elita 5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elita 5:


Komente 0