Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elita 5 - Më Kujtohen Çastet Tona Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Nuk kemi video për këtë këngë.

S'e trogava und dashurinë
Tani shpirti po m'vajton
Zemra ime shum e mërzitur
Vazhdimisht ty po t'kërkon

Më kujtohen çastet tona (2x)
Që së Bashku ne i ndam
Edhe lumturinë
Që ne të du e pam

Se ashtu u mendova
Nuk e di as vet
Tani kur mendoj për ty
Mendohem me t'vërtet

Më kujtohen çastet tona (2x)
Që së Bashku ne i lam
Edhe lumturinë
Që ne të du e pam


Ky tekst u dërgua nga  Genti


Renditja: Top 200
Publikimi: 14/03/2009Më Shumë Këngë Nga Elita 5:


Komente 0


Elita 5 - Më Kujtohen Çastet Tona
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Kujtohen Çastet Tona".
3. Video është e këngës "Më Kujtohen Çastet Tona", por nuk këndohet nga Elita 5.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.